Mysteria wellness

Hotel Moravia - Lasákův mlýn dlouhodobě spolupracuje s Mysteria wellness Boskovice. Wellness se nachází asi 2 km od hotelu. 

Mysteria wellness:

 • Finská sauna
  Finské sauny díky jejich blahodárným účinkům využívali lidé nejen v severských zemích, kde bylo a je používání sauny tradicí, ale i lidé jiných národů. Pobyt ve finské sauně, kde se teplota pohybuje kolem 80 -100 °C a realná vlhkost 10 -15 procent, je doprovázen intenzivním pocením, které zbavuje tělo odpadních látek, ulevuje od bolesti kloubů a uvolňuje dýchací cesty.
   

 • Tropická bio sauna
  Je kombinací klasické finské a parní sauny. Teploty dosahují mezi 60° a 70 °C a vlhkost vzduchu je 60 procent. Proto je velmi oblíbená především u lidí s dýchacími obtížemi, u dětí a u žen. Saunu doplňují vonné esence a hvězdné nebe.

 • Privátní whirlpool
  Nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry, ale i skupiny přátel ..
  Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací. Ve vodě, dosahující tělesné teploty, celkově zregenerujete celé tělo. Uvolníte ztuhlé svalstvo, stabilizujete krevní tlak a tepovou frekvenci, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům. 
   

 • Masáže
  V současné době nabízí celou řadu masáží. Kromě "klasické" relaxační a sportovní masáže nabízí také švedskou masáž, čokoládovou a masáž lávovými kameny.
   

 • Telefon:  605 221 220
  e-mail: info@mysteria-wellness.
  www.mysteria-wellness.cz

 • Pasáž Fáberka
  Kpt. Jaroše 23
  680 01, Boskovice

 

 

 

 

 

 

Mysteria wellness
Mysteria wellnessSaunaWhirpoolMasáže