Ubytování

Standard

Standard
od 900,-

Komfort

Pokoj Komfort
od 1.100,-

Apartman Komfort

Apartman Komfort
od 1.700,-

Ekonomy

Ekonomy
od 750,-

Ceník služeb

Recepce

Hotel Moravia - Lasákův mlýn nabízí celkem 34 pokojů, s kapacitou 71 lůžek. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové pokoje, šest třílůžkových pokojů, jeden čtyřlůžkový rodinný pokoj a třílůžkový Apartman Standard.

Ubytování v hotelu Moravia je rozděleno do tří cenových kategorií, každý si může vybrat podle svých preferencí. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní sociální zařízení.

V celém hotelu, restauraci i na letní zahrádce se můžete zdarma připojit k Wi-fi.

Pokoje jsou připraveny od 14 hod., uvolnění pokoje požadujeme do 11 hod. Rezervaci pokoje pro Vás držíme do 18 hod. nebo po předchozí domluvě až do Vašeho pozdějšího příjezdu. Ubytování je možné do 21.30 hod. V případě pozdního příjezdu je účtován poplatek.

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Snídaně podáváme denně od 7 do 10 hod., o víkendech a státních svátcích od 8 do 10 hod. v hotelové restauraci nebo zimní ratanové zahradě.

Slevy pro děti:
do 2 let  - dítě na pokoji s rodiči zdarma 

2 -10 let - 30% sleva z ceny za osobu v pokoji s rodiči.

Recepce hotelu je otevřena od 6:45 do 22:00 hod. Nabízí prodej drobného zboží, informace o kulturních a turistických možnostech v okolí. Rádi Vám zajistíme rezervace prohlídek zámků nebo jeskyní v Moravském krasu a jiných.

Možnosti parkování: parkoviště před hotelem a motoparking zdarma nebo pronájem uzamykatelných garáží za poplatek.